Kawa

„AN ESPRESSO IS A RITUAL.
ONLY TWO MINUTES MAYBE,
BUT PRECIOUS…”

CAFFè

vergnano

THE AUTHENTIC ITALIAN ESPRESSO SINCE 1882

Rodzinna PASJA od 1882. Ponad 130 lat doświadczenia. Zarządzana przez rodzinę Vergnano od 4 pokoleń.

 

Firma Caffè Vergnano ma długą i prestiżową tradycję. W jej historii zawsze towarzyszyły jej KREATYWNOŚĆ, INNOWACJA I PASJA. Jest przykładem sukcesu produktów z pod znaku MADE IN ITALY. Caffè Vergnano jest jedną z głównych włoskich palarni dzięki czemu gwarantuje maksymalną jakość podczas całego procesu produkcji począwszy od wyboru zielonego ziarna poprzez cały proces prażenia. Tradycyjny powolny proces palenia daje możliwość stworzenia portfolio mieszanek, które zaspokoi podniebienie niejednego wielbiciela idealnej filiżanki kawy.

Więcej →

CAFFè

carraro

since 1927

Dziewicze ziemie, selektywnie wybrane plantacje, powolny proces palenia i 90 lat doświadczenia łączą się w wyjątkowym smaku kawy Carraro.

 

Filozofia kawy według Caffè Carraro to połączenie tradycji i innowacji.

 

Kombinacja kultury, smaku wielkich mistrzów prażenia i nowoczesne technologie produkcji. Podróż w poszukiwaniu jakości rozpoczęli w 1927 roku. Jakość oznacza codzienną staranność, wybór odpowiednich dostawców ziarna ale także entuzjastyczne podejście do pracy i świadomość, że robisz to dobrze. Te wartości uczyniły z Caffè Carraro firmę, która odnosi dziś sukces na arenie międzynarodowej.

Więcej →