Ekspresy

i młynki

THE PERFECT TOOLS

FOR EVERY BARISTA

 

The Perfect Tools
For Every Barista 

Naszymi dostawcami sprzętu są czołowi producenci z Włoch, Hiszpanii i USA. Proponując urządzenia właściwe dla przyszłych użytkowników, bierzemy pod uwagę zarówno aspekt ekonomiczny jak i ergonomię. Nie zawsze to, co jest najlepsze samo w sobie lub najdroższe będzie dla Państwa konieczne. Doradzamy, co wybrać i szkolimy, jak dobrze używać zakupiony sprzęt, aby był on dla Państwa rentowny oraz aby spełniał swoje funkcje z maksymalną Państwa satysfakcją.

IBERITAL

Firma IBERITAL powstała w 1975 roku jako mała firma zajmująca się sprzedażą części zamiennych do szerokiego asortymentu ekspresów do kawy. Dzięki zrozumieniu problemów mechanicznych maszyn jak i potrzeb ich właścicieli, zdobyli doświadczenie, które pozwoliło im rozpocząć produkcję maszyn na światowym poziomie. Dziś oferta firmy IBERITAL składa się z 4 linii produktowych w których każdy barista znajdzie coś dla siebie.

Więcej →

synesso

SYNESSO zrodziło się z chęci wprowadzenia na rynek najbardziej stabilnej na rynku maszyny do espresso. Umiejętność słuchania i podejmowania konkretnych działań przez właściciela i projektanta Marka Barnetta stały się podstawą tożsamości SYNESSO. Sprzęt SYNESSO dosłownie staje się lepszy każdego dnia. Mark i współwłaściciel Sandy Schneiter cały czas kontynuują drogę rozwoju, tak żeby SYNESSO jako firma i produkt, były  szanowane na całym świecie.

Więcej →

elektra

Misją firmy ELEKTRA jest dostarczanie ekspresów do kawy najwyższej jakości o eleganckim i wyrafinowanym wzornictwie, aby skutecznie uczynić z nich „wielofunkcyjny element do dekoracji wnętrz”. W naszej ofercie znajdą Państwo te modele Firmy ELEKTRA, które uważamy za najbardziej godne uwagi.

Więcej →

SAECO

SAECO zostało założone w roku 1981 we Włoszech, w miejscowości Gaggio Montano. Już w 1985 roku była pierwszym producentem urządzeń przygotowujących espresso wprost z ziaren kawy. Było to możliwe tylko dzięki wynalezieniu innowacyjnego, automatycznego bloku zaparzającego. Od tego momentu firma SAECO projektuje i dostarcza urządzenia spełniające różnorakie potrzeby szerokiego grona odbiorców: od zastosowań domowych, aż po specjalizowane, profesjonalne rozwiązania. W naszej ofercie uwzględniliśmy te modele z szerokiej oferty Firmy SAECO, które uważamy za najlepiej przystające do rożnych oczekiwań naszych Partnerów.

Więcej →