Ekspresy

i młynki

THE PERFECT TOOLS

FOR EVERY BARISTA

 

The Perfect Tools
For Every Barista 

Naszymi dostawcami sprzętu są czołowi producenci z Włoch, Hiszpanii i USA. Proponując urządzenia właściwe dla przyszłych użytkowników, bierzemy pod uwagę zarówno aspekt ekonomiczny jak i ergonomię. Nie zawsze to, co jest najlepsze samo w sobie lub najdroższe będzie dla Państwa konieczne. Doradzamy, co wybrać i szkolimy, jak dobrze używać zakupiony sprzęt, aby był on dla Państwa rentowny oraz aby spełniał swoje funkcje z maksymalną Państwa satysfakcją.

IBERITAL

Firma Iberital powstała w 1975 roku jako mała firma zajmująca się sprzedażą części zamiennych do pełnego asortymentu ekspresów do kawy. Dzięki zrozumieniu problemów mechanicznych maszyn jak i potrzeb ich właścicieli zdobyli doświadczenie, co pozwoliło im rozpocząć produkcję maszyn na światowym poziomie.

Więcej →

Nuova simonelli

Nuova Simonelli to włoska firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Produkuje maszyny do espresso, które eksportuje na cały świat od 1936 roku. Dzisiaj Nuova Simonelli może pochwalić się szeroką gamą produktów, które są w stanie zaspokoić wymagania handlu. Sieć sprzedaży składa się z profesjonalistów – autentycznych konsultantów, którzy znają swój rynek i są w stanie zapewnić odpowiedni rodzaj pomocy na bieżąco. Dzisiejsza misja to kontynuować inwestycje w badania, projektowanie, szkolenia i pomoc, aby odegrać rolę w twoim sukcesie.

Więcej →

synesso

Synesso zrodziło się z chęci wprowadzenia na rynek najbardziej stabilnej na rynku maszyny do espresso. Droga do  innowacji nigdy się nie kończy. Umiejętność słuchania i podejmowania konkretnych działań właściciela i projektanta Mark Barnett’s stały się podstawą tożsamości Synesso. Jest to najbardziej widoczne w jego projektach i wielu osiągnięciach, które Synesso kontynuuje. Ich sprzęt dosłownie staje się lepszy każdego dnia. Mark i współwłaściciel Sandy Schneiter cały czas kontynuują drogę rozwoju, tak żeby Synesso jako firma i produkt, były  szanowane na całym świecie.

Więcej →

elektra

Misją firmy Elektra jest dostarczanie ekspresów do kawy najwyższej jakości o eleganckim i wyrafinowanym wzornictwie, aby skutecznie uczynić z niego „wielofunkcyjny element do dekoracji wnętrz”. Aby spełnić swoją misję, firma dba o każdą potrzebę konkretnych modeli dla gospodarstw domowych, barów / kawiarni, restauracji i hoteli. Każda potrzeba została przeanalizowana w najbardziej aktualnych strategiach marketingowych i doprowadziła do 40 modeli podzielonych na 6 kategorii, z których wszystkie zasługują na konkretne uznanie.

Więcej →

ANFIM

ANFIM S.r.l. Rozpoczął produkcję wysokiej jakości młynków do kawy do profesjonalnego i prywatnego użytku w fabryce w sercu Mediolanu ponad 50 lat temu. Dzisiejszy slogan „ANFIM – in the heart of a good coffee“ znany jest w ponad 50 krajach na całym świecie. Młynki łączą w sobie najwyższą jakość, wytrzymałość i łatwą obsługę, tworząc idealną symbiozę najnowszej technologii i klasycznego stylu włoskiego.

Więcej →

SAECO

Saeco zostało założone w roku 1981 we Włoszech, w miejscowości Gaggio Montano. Już w 1985 roku była pierwszym producentem urządzeń przygotowujących espresso wprost z ziaren kawy. Było to możliwe tylko dzięki wynalezieniu innowacyjnego, automatycznego bloku zaparzającego. Od tego momentu firma Saeco projektuje i dostarcza urządzenia spełniające różnorakie potrzeby szerokiego grona odbiorców: od zastosowań domowych, aż po specjalizowane, profesjonalne rozwiązania.

Więcej →