O nas
Im lepiej poznamy TWOJE oczekiwania, motywacje, zainteresowania, tym lepiej dobierzemy dla Ciebie ofertę.

PERSONALIZACJA oferty
to KONIECZNOŚĆ, nie luksus

Im lepiej poznamy TWOJE oczekiwania, motywacje, zainteresowania, tym lepiej dobierzemy dla Ciebie ofertę.

Działalność od 1994 roku zaowocowała wieloma kontaktami nie tylko w branży „kawowej”, ale w całym sektorze gastronomicznym co daje nam elastyczność przy tworzeniu indywidualnych rozwiązań.

Doradzimy nie tylko jak zagospodarować kawiarnię, restaurację czy kącik kawowy w biurze, ale również pomożemy w codziennym użytkowaniu poprzez szkolenia i serwis. Entuzjastyczne podejście do naszych zajęć i wiedza, że to co robimy jest najlepsze motywuje nas do nieustannego zwiększania kompetencji. Naszym doświadczeniem i wiedzą podzielimy się z Tobą.

Nie pomożemy Ci
w 5 minut!

Nasza wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami we Włoszech, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych zaowocowała wieloma kontaktami nie tylko w branży „kawowej”, ale w całym sektorze gastronomicznym.

Opowiedz nam o swoich pomysłach, planach. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę z pewnością znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Nie obiecujemy, że znajdziemy rozwiązanie w 5 minut ale na pewno nie będzie to czas stracony.

italy spain usa

kawa

„An espresso is a ritual.
Only two minutes maybe,
but precious, when... "

WIĘCEJ→

HERBATA

„WHAT DOES TEA REPRESENT TO ME?
THE SCENT OF A FARAWAY LAND, THE ECHO OF ULYSSE’S JOURNEY,
THE MAN’S DESIRE…”

WIĘCEJ→

EKSPRESY
I MŁYNKI

The perfect tool
for every barista

WIĘCEJ→