O nas
Im lepiej poznamy Twoje oczekiwania, motywacje, zainteresowania, tym lepiej dobierzemy dla Ciebie ofertę.

PERSONALIZACJA oferty
to KONIECZNOŚĆ, nie luksus

Im lepiej poznamy Twoje potrzeby, motywacje i oczekiwania, tym lepiej dobierzemy właściwą dla Ciebie ofertę.

Działalność od 1993 roku zaowocowała wieloma kontaktami, nie tylko w branży „kawowej”, ale w całym sektorze gastronomicznym, co daje nam elastyczność przy tworzeniu indywidualnych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdują się tylko dobre i sprawdzone rozwiązania, bo tylko takie gwarantują Twoją satysfakcje i sukces. Czasem mniej znaczy lepiej.

Entuzjastyczne podejście do naszej pracy i świadomość, że to co robimy jest dobre, motywuje nas do nieustannego zwiększania naszych kompetencji. Naszym doświadczeniem i wiedzą chętnie podzielimy się z Tobą.

Doradzimy nie tylko jak zagospodarować kawiarnie, restauracje czy kącik kawowy w biurze, ale również pomożemy w codziennym użytkowaniu poprzez szkolenia i serwis.

Witamy w świecie entuzjastów dobrego espresso i nie tylko 🙂

Nie pomożemy Ci
w 5 minut!

Nasza wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami we Włoszech, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych zaowocowała wieloma kontaktami nie tylko w branży „kawowej”, ale w całym sektorze gastronomicznym.

Opowiedz nam o swoich pomysłach, planach. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę z pewnością znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie obiecujemy, że znajdziemy rozwiązanie w 5 minut ale na pewno nie będzie to czas stracony.

italy spain usa

kawa

"KAWA ESPRESSO JEST DLA WŁOCH TYM, CZYM SZAMPAN DLA FRANCJI"

WIĘCEJ→

HERBATA

"JAKOŚĆ HERBATY TO DECYZJA, KTÓRĄ PODEJMUJĄ USTA.” LU YU

WIĘCEJ→

EKSPRESY
I MŁYNKI

"NIE SZTUKĄ JEST ZAPARZYĆ KAWĘ. SZTUKĄ JEST ZAPARZYĆ JĄ DOBRZE."

WIĘCEJ→