Dodatki

Syropy

lorem ipsum

Syropy

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktailowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych.

 

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.

kawowe

Szeroka oferta smaków daje możliwość zbudowania ciekawego menu kawowego. Zaczynając od klasycznych typu wanilia, czekolada, orzech po najbardziej wyszukane gdzie ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Zapraszamy do testowania klasycznych smaków jak i  nowych propozycji sezonowych.

Więcej →

Koktailowe

Szukasz inspiracji do nowych koktajli, lemoniad, shaków? Zapraszamy do poznania oferty syropów Monin, które pozwolą Ci w swobodny sposób przenieść swoje pomysły w świat realny tak aby zaskakiwać Waszych gości każdego dnia.

Więcej →

Herbaciane

Herbata jest jednym z popularniejszych ciepłych napojów w Polsce. Pije się ją w każdym domu, zaprasza na nią gości lub w chłodniejsze dni coraz częściej zamiawia w lokalach. Na stołach pojawia się wiele jej odmian, ale podstawową i wszystkim znaną w smaku jest czarna herbata. Dzięki MONIN można ten pospolity smak wzbogacić i rozgrzać się przy herbacie smakowej, która zaskoczy aromatem i pobudzi zmysły.

Więcej →