Dodatki

Akcesoria

Akcesoria

dla baristów

W trosce o dopilnowanie tych czynników, korzystamy z wysokogatunkowych kaw. Młynków i ekspresów czołowych firm takich jak: Macamp, Mazzer, Elektra, Iberital. Finalnie nasi wykwalifikowani bariści dopilnują wszystkich szczegółów aby uzykać perfekcyjne kawowe kompozycje.

motta metalurgica

Od 1967 roku specjalizujemy się w profesjonalnych i domowych elementach wykonanych ze stali nierdzewnej. Produkty, które pochodzą z mądrości budowanej reputacji w połączeniu z prawdziwym rzemiosłem i rozwiniętą technologią. Rezultatem tego są spektrum nie tylko artykułów gospodarstwa domowego, począwszy od wspaniałych prezentów o doskonałym stylu i smaku, ale także sprzętu o wymaganych parametrach dla gastronomii i profesjonalistów.

Więcej →

IMS

Sztuka stali w służbie dobrej kawy

I.M.S.  Ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filtrów i filtrów liczników dla ekspresów do kawy. Nasza wiedza i umiejętności są oferowane naszym klientom w celu zaspokojenia wszystkich wymagań. Jesteśmy zawsze gotowi na badania i rozwój innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest zaspokajanie najszerszej gamy próśb poprzez umieszczenie czterech pokoleń w obsłudze naszych klientów.

Więcej →

Ilovecoffee

Zawsze marzyłeś o akcesoriach z własnym logo. Teraz to możliwe. Wykonamy akcesoria spersonalizowane specjalnie dla Ciebie. Wybierz rodzaj wykończenia, prześlij logo a resztę zostaw nam.

Więcej →

Rhinowares

Firma Rhinowares jest australijską firmą założoną w 2014 roku. Marka dostarcza nam niezawodnych, innowacyjnych produktów po przystępnych cenach. Rhinowares powstał głównie w celu zamknięcia pewnej luki w świecie akcesoriów do kawy. Obecnie firma koncentruje się na produkcji wysokiej jakości dzbanków do mleka, tamperów i ręcznych młynków.

Więcej →