Kawa

Caffe vergnano

produkty
CAFFè vergnano

Caffè Vergnano jest jedną z głównych włoskich palarni dzięki czemu gwarantuje maksymalną jakość podczas całego procesu produkcji począwszy od wyboru zielonego ziarna poprzez cały proces prażenia. Tradycyjny powolny proces palenia daje możliwość stworzenia portfolio mieszanek, które zaspokoi podniebienie niejednego wielbiciela idealnej filiżanki kawy.

original 1882

Aby uczcić ponad 100-letnie tradycje, Caffè Vergnano prezentuje najlepsze, selektywnie wybierane ziarna. Wyśmienita, ekskluzywna mieszanka składa się z najlepszych odmian kawy na świecie. Po prostu wyjątkowy produkt stworzony dla tych, którzy szukają dłuższej przyjemności.

900′ novecento
Espresso Dolce

Najbardziej wyrafinowana z barowych mieszanek. Stworzona aby zaspokoić gusta koneserów. Owocowy i lekko kwaskowy aromat płukanych arabik z Ameryki Środkowej i Centralnej idealnie pasuje do naturalnego zapachu afrykańskiej arabiki. Dopełnieniem jest indyjska robusta, ktora daje idealną gęstość, co owocuje piękną, aksamitną cremą. Doskonała jakość i smak.

800′ ottocento
Espresso Crema

Mieszanka wyjątkowo łagodna o delikatnym aromacie. Słodki smak zawdzięcza ziarnom arabiki z Ameryki Środkowej, a intensywny, czekoladowy aromat azjatyckiej robuście. Doskonale zachowany balans pomiędzy smakiem i konsystencją, będzie idealny dla osób, które cenią delikatną, aromatyczną, lekką, ale jednocześnie pełną w smaku kawę.

700′ settecento
Espresso Ricco

To mieszanka o intensywnym, pełnym smaku i wyjątkowej, kremowej konsystencji. Stworzona z najlepszych, częściowo płukanych, ziaren brazylijskiej arabiki i indyjskiej robusty, co owocuje wyjątkową gęstością, tak jak każe włoska kawowa tradycja. Lekko gorzkawy smak i długo utrzymująca się crema czynią z Espresso Ricco – 700 niezapomnianą mieszankę.

600′ seicento
Espresso classico

Bardzo charakterystyczna – pełna, intensywna i okrągła w smaku. Mieszanka ta ma najwyższą zawartość ziaren robusty spośród wszystkich kaw w ofercie Casa del Caffe Vergnano, co czyni ją szczególnie interesującą dla tych, którzy lubią długo utrzymujący się posmak mocnej kawy.

Biologica 100% Arabica

Najbardziej prestiżowa spośród kaw Vergnano. Jest to mieszanka powstała w wyniku powolnego palenia najlepszych ziaren Arabiki pochodzących tylko i wyłącznie z upraw ekologicznych. Wysokiej jakości kawa o łagodnym smaku i delikatnym aromacie, idealna dla najbardziej wymagających koneserów.

produkty

CAFFè carraro